Oktatási változat telepítése

Diák, LT és 30 napos próbaváltozattal kapcsolatos kérdések
smile_1968

Oktatási változat telepítése

HozzászólásSzerző: smile_1968 » pén. máj. 15, 2015 10:14 am

Bemásoltam a licencfájlt az AxisVM alá, de továbbra is megjelenik a regisztrációs ablak.
Miért?
Bokorka
Kapcsolat:

Re: Oktatási változat telepítése

HozzászólásSzerző: Bokorka » pén. máj. 15, 2015 11:17 am

Kedves Smiley! Én is belefutottam már ilyen hibába. Olvastad a letöltési link utáni tájékoztatót? Én abban találtam meg a hiba okát.
Idemásolom:
 "Fontos, hogy a program telepítése azon a gépen történjen, ahol majd a szoftvert használni kívánja a hallgató, mivel egy hardverfüggő licensz kiadása biztosítja a program működését.
 Ellenőrizze, hogy a key.lic fájl a programkönyvtárban található-e (a program telepítésének helyén).
 Ellenőrizze, hogy a dátum beállítása, helyes-e.
 Ha hibaüzenetet kap az AxisVM indításakor, jobb klikk a program parancsikonjára vagy az AxisVM.exe fájlra, majd az előugró menüben válassza a Futtatás rendszergazdaként opciót.
"

Én a program könyvtárában megtaláltam a licencfájlt, de lementéskor megváltozott a neve. Ezt is ellenőrizd! Csak az AxisVMxx_Key.lic (xx= a program verziószáma, jelenleg = 12) fájlt fogja indításkor megtalálni a program!!!
siklodi

HozzászólásSzerző: siklodi » hétf. júl. 04, 2016 9:28 am

Nekem is ez a problemam van , hogy miutan bemasolom a licenc fajlt , azutan is a regisztracios ablak ugrik elo , es ellenoriztem az elobb emlitett dolgokat es mindent ugy csinaltam , ahogy az levan irva de tovabbra sem mukodik .. , mi lehet az oka ?
Gabor_InterCAD

HozzászólásSzerző: Gabor_InterCAD » szer. aug. 17, 2016 11:39 am

Kedves Fórumozó! Elnézést, de technokai problémák voltak a fórumon.
Ellenőrizni kell, hogy a bemásolt licencfájl neve másoláskor nem változott-e meg. Ha már volt a könyvtárban AxisVMxx_key.lic nevű fájl, akkor kaphat pl. egy _1 kiegészítést a fájlnév. Ebben az esetben már nem fogja a program az új licencfájlt megtalálni, hiszen a neve nem egyezik meg a keresett fájlnévvel. A régit viszont igen. Ez a magyarázata az ismét megjelenő hibaüzenetnek. Remélem tudtam segíteni: Bokor Erika

Vissza: “Diák, LT és 30 napos próbaváltozattal kapcsolatos kérdések”